• KURUMSAL

 

• MULTİMEDYA

 

» Hakkımızda

 

Firmamız 2000 yılında Ankara Kültür Etkinlikleri Ticaret A.Ş. ( ANKET A.Ş. ) olarak kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı her türlü kültür, sanat, reklam ve tanıtım hizmetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak ve yaptırmak, tesis kurmak ve kurdurmak, işletmek ve işlettirmektir.

 

Firmamızın hizmet verdiği alanlar; dini ve milli bayram kutlamaları, özel gün kutlamaları, konser organizasyonu, açılış organizasyonu, sergi organizasyonu, tanıtım etkinlikleri organizasyonu, ödül törenleri organizasyonu, gösteri ve animasyonlar, kongre ve seminer organizasyonu tasarım ve sunumu, personel temini ve organizasyonu, genel temizlik hizmetleri, ulusal ve uluslararası kongre, seminer ve gösteri organizasyonları’ dır. 

 

ANKET A.Ş. Kuruluş amacı doğrultusunda, Ankara’ nın kültürel, coğrafi ve sanatsal güzelliklerini yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak için kültürel organizasyonlar yayımcılık faaliyetleri, ulusal ve uluslar arası panel, sempozyum, festivaller, restorasyon çalışmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede organizasyonlar gerçekleştirir. Ayrıca ANKET A.Ş. yapılan organizasyon işlerinin yanı sıra tüketici istekleri doğrultusunda dış ticaret konusunda kendisini geliştirmiş bir ve adını duyurmuş bir kuruluştur.

 

ANKET A.Ş. uzman personel ve yönetimiyle yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği organizasyonlarda Ankara’ da öncü firmalardandır. Daha önceki yıllarda gerçekleştirmiş olduğu organizasyonlar ile bir marka olduğunu kamuoyuna kanıtlamıştır. 

 

Şirketin Tescil Edilen Unvanı:

Anket Kültür ve Turizm Etkinlikleri Tekstil Temizlik Organizasyon Hizmetleri Restorasyon ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi

 

Bağlı olduğu Ticaret Odası ve Ticaret Sicil Numarası:

Ankara Ticaret Odası - 88437

 

Vergi Dairesi ve Vergi Numarası:

Seğmenler Vergi Dairesi - 0690012552

 

Merkez Adresi:

Hoşdere Caddesi Özvatan Sokak No: 34 / 2 – 4 Çankaya - ANKARA


Yukarı