ANKET A.Ş. HAFRİYAT BİRİMİ OLARAK GÖREVİMİZ;

Hafriyat toprağı, inşaat yıkıntı ve atıklarının depolanması ve geri kazanımı işini kontrol ve denetleme işi birimimizce yapılmaktadır. Ankara il sınırları içerisinde taşınan hafriyat toprağı, inşaat yıkıntı ve atıkları çevreye zarar vermeden ABB Çevre ve Koruma Dairesi Başkanlığı tarafından belirlenen 10 ayrı noktada depolanması sağlanmaktadır. Hafriyat toprağı inşaat yıkıntı ve atıkları taşıma işi yapan özel /tüzel kişilere ait araçlar, araç takip sistemi (ats) ile merkezimizde izlenmektedir.

ANKET A.Ş. HAFRİYAT BİRİMİ OLARAK GÖREVİMİZ;

Hafriyat toprağı, inşaat yıkıntı ve atıklarının depolanması ve geri kazanımı işini kontrol ve denetleme işi birimimizce yapılmaktadır.

Ankara il sınırları içerisinde taşınan hafriyat toprağı, inşaat yıkıntı ve atıkları çevreye zarar vermeden ABB Çevre ve Koruma Dairesi Başkanlığı tarafından belirlenen 10 ayrı noktada depolanması sağlanmaktadır. Hafriyat toprağı inşaat yıkıntı ve atıkları taşıma işi yapan özel /tüzel kişilere ait araçlar, araç takip sistemi (ats) ile merkezimizde izlenmektedir.

Döküm sahalarımızda araç geçiş için kantar sistemi, otomasyon sistemi (hafriyat geçiş sistemi) ile sağlanmakta,24 saat kamera ile koordinasyon merkezinde takip edilmektedir. Her bölgede görevli gezici denetim araçlarıyla kaçak dökümler engellenmekte, kural ihlalleri ilgili birimlere iletilmektedir.

Böylece şirketimiz hafriyat toprağının usulüne uygun depolanmasını organize etmekte, çevrenin temiz tutulmasına katkı sağlamaktadır.

ANKARA'DA HAVA