Gıda - Temizlik - Ekmek yardımları aralıksız devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda ve temizlik malzemesi yardımları, yaz-kış demeden aralıksız sürüyor. Yıllardır aksatmadan gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere 5 paket halinde, toplam 63 kilo ağırlığında, bir takım gıda ve temizlik maddesi yardımında bulunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda ve temizlik malzemesi yardımları, yaz-kış demeden aralıksız sürüyor.

Yıllardır aksatmadan gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere 5 paket halinde, toplam 63 kilo ağırlığında, bir takım gıda ve temizlik maddesi yardımında bulunuyor.

           Büyükşehir Belediyesi, Ankara’nın 25 ilçesinin tamamında belirli bir program kapsamında gıda ve temizlik malzemesi yardımlarını dağıtılıyor. Ailelere, ihtiyaç durumuna göre yıl içinde 2-3 kez yardım yapılabiliyor.

         İhtiyaç sahiplerinin, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ve Anket A.Ş. tarafından yürütülen hizmette gerekli araştırmaların yapılmasından sonra belirlenen ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırılıyor.

Gıda ve temizlik malzemesi yardımlarının yanı sıra her gün ihtiyaç sahiplerine ekmek yardımı da yapılıyor.

Yardımlardan yararlanacak ailelerde, Ankara mücavir alan sınırları dahilinde oturuyor olması, ailenin gelirinin, TÜİK yoksulluk sınırları altında bulunması şartı aranıyor.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA